Szanowni Państwo,

W dniu 18.06.2020 r. odbył się konkurs z przedsiębiorczości, a tym samym zakończenie V edycji Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW. W tegorocznej edycji uczestniczyli uczniowie z 25 szkół, Akademię ukończyło 183 uczniów, a tytuł finalisty uzyskało 28 uczniów Akademii. W II etapie Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW V edycji laureatami zostali następujący uczniowie:

• Michał Żmudzin Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
  • Marcin Sztybor Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcącego w Radzanowie
  • Aleksandra Krupa Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
  • Tomasz Glinka Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Warszawie
  • Wiktoria Latoska Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 w Warszawie
  • Jakub Nankiewicz Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu
  • Maciej Czerwiński LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema w Warszawie
  • Marcel Kubis Zespół Szkół Nr 14 w Warszawie
  • Natalia Wojciechowska Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie
  • Julia Wiśniewska Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

Laureaci otrzymali indeks na Wydział Ekonomiczny do wykorzystania w roku matury na jednym z pięciu kierunków: ekonomii, finansach i rachunkowości, logistyce, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. Serdecznie gratulujemy laureatom. Chętnych do kolejnej edycji zapraszamy we wrześniu 2020 r.