W dniu 09.01.2019 roku odbył się warsztat pt. „Triki w Excelu – case’y z rozmów kwalifikacyjnych”. Organizatorem wydarzenia było Studenckie Koło Naukowe Public Relations SGGW. Warsztat poprowadził Pan Michał Duraj z firmy LabMastes. Na wstępie Prezes SKN Public Relations – Piotr Grudzień przedstawił krótką charakterystykę koła. Na samym początku szkolenia, wszyscy obecni mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w teście przygotowanym przez zaproszonych Gości. Trzem osobom udało się uzyskać powyżej 8 pkt, a tym samym zdobyć certyfikat. Następnie Pan Michał omówił wszystkie zadania, przedstawił ich dokładne rozwiązania. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy za tak liczną obecność na szkoleniu. Mamy nadzieję, że pokazane triki ułatwią studentom posługiwanie się oprogramowaniem Excel.

Zarząd Koła wraz z Opiekunem