W trakcie Dni SGGW nastąpiło uroczyste zakończenie Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW. W tegorocznej edycji uczestniczyli uczniowie z 32 szkół z pięciu województw. Akademię ukończyło 201 uczniów. W dniu 18.05.2018r. o godzinie 9:00 odbył się II etap Akademii, do którego zakwalifikowało się 32 uczniów a 28 wzięło udział uzyskując tytuł finalisty Akademii. Siedmiu uczniów uzyskało tytuł Laureata Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW tj.: Pyrzanowski Adam (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie), Kotyński  Karol (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu), Górski Daniel (I Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie), Baran Paweł (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie), Paśnicka Daria (Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie), Pepliński Mikołaj (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie), Krzyżanowska Aleksandra (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi).  Laureaci otrzymali indeks na Wydział Nauk Ekonomicznych do wykorzystania w roku matury na jednym z pięciu kierunków: ekonomii, finansach i rachunkowości, logistyce, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. Serdecznie gratulujemy laureatom. Chętnych do kolejnej edycji zapraszamy we wrześniu.