ETAP WOJWEÓDZKI DLA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

W dniu 14.03.2017r. odbyła się na WNE SGGW olimpiada wiedzy „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” etap wojewódzki dla województwa mazowieckiego. W olimpiadzie wzięły udział reprezentacje 23 szkół ponadgimnazjalnych m.in. z Radomia, Otwocka, Warszawy. Uczestników Olimpiady oraz zaproszonych gości powitał p. Jakub Jan Lewandowski – Dyrektor III Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Po powitaniu wszystkich uczestników i gości głos zabrał p. Michał Możdżonek, Członek Zarządu ZUS nadzorujący Pion Operacji i Eksploatacji Systemów oraz dr hab. Jarosław Gołębiewski – prof. SGGW, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych. Następnie uczestnikom przedstawiono zasady konkursu i przekazano pytania. W czasie, gdy uczniowie pisali test zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniu z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Władzami WNE. Po zakończeniu części pisemnej komisja rozpoczęła sprawdzanie prac. Na zakończenie ogłoszono wyniki Olimpiady i wręczono nagrody zwycięzcom.