Zapraszamy pracowników WNE oraz doktorantów i studentów na II Międzynarodową Konferencję dla Młodych Naukowców:”Contemporary Problems in Finance and Economy 2017”, która odbędzie się 9 czerwca 2017 (piątek) w Aula 112 w budynku 8. Początek o godz. 14:30. „International Conference for Young Researchers” to inicjatywa Studenckiego Koła Naukowego „Finanse i Gospodarka”, która ma na celu promowanie młodych naukowców i ich badań w zakresie finansów i ekonomii. Jest to już druga edycja tej konferencji, w trakcie której gościmy prelegentów – pracowników nauki i studentów – z całego świata, m.in. z Albanii, Indonezji, Łotwy, Mongolii.

Jest to świetna okazja, aby spotkać się z nami oraz pracownikami nauki i studentami obecnymi na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w ramach programu Erasmus i Erasmus+, a także aby poszerzyć wiedzę o gospodarce i kulturze tych krajów. Wstęp wolny!

Zapraszamy do udziału:

Koło Naukowe „Finanse i Gospodarka”

Dr hab. Sylwester Kozak, prof. SGGW – Opiekun Koła Naukowego

Więcej informacji: