W dniu 23 stycznia 2019 r. grupa studentów wymiany międzynarodowej studiująca w ramach programu Erasmus w SGGW i realizująca zajęcia na Wydziale Nauk Ekonomicznych odbyła wraz z opiekunem dr hab. Mariuszem Maciejczakiem wizyty studyjne w dwóch organizacjach. W Polskim Centrum Akredytacji studenci zapoznali się ze specyfiką funkcjonowania systemu oceny zgodności, rolą akredytacji w zapewnieniu swobodnego przepływu towarów i usług oraz budowaniu zaufania na rynku poprzez certyfikację. W siedzibie Cargill Poland Sp. z o.o. studenci zapoznali się z szeregiem działań w które angażuje się firma w zakresie globalnego systemu żywnościowego. Z przedstawicielami firmy Cargill studenci dyskutowali m.in. kwestie praktycznych aspektów wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w działalność  firm międzynarodowych.